Zpět na přehled programů
YouTube Facebook

Vykašlete se na pondělí, začněte ve středu!

Ve středu svého těla.

 BESTSELLER V OBLASTI HUBNUTÍ

54 stran našlapané energie, dynamiky a motivace ke změně + 5 bonusů.

 

Co se v e-booku dozvíte? 

 • Objevíte zázračné věty, které tuky rozpouští.
 • Dozvíte se nejčastější důvody, proč trpíte nadváhou.
 • Zjistíte, proč se vás ta zatracená kila stále drží.
 • Naučíte se spolupracovat se svým tělem tak, aby začalo opravdu hubnout.

*** 

REFERENCE

“Právě jsem dočetla Váš E-book a přestože netrpím nadváhou a objednala jsem si ho ze zvědavosti musím říct, že jsem nadšená! Všechno o čem píšete se dá aplikovat na kteroukoliv část života nejen na potíže s váhou…..Těch myšlenek bylo tolik, že jsem to četla na dvakrát!Marťa Fialová z Brna

 

*** 

Cena 128Kč

a k tomu

5 jedinečných bonusů

Snímek obrazovky 2016-02-12 v 22.38.18

*** 

měsíčně kupuje desítky maminek

CHCI OBJEDNAT 

REFERENCE

“Děkuji  za velmi inspirativní e-knihu. Měla jsem dnes náročný den. Sedla jsem si večer k počítači, že Snímek obrazovky 2015-10-24 v 20.15.48konečně začnu pracovat a s vidinou dlouhé noci jsem si samozřejmě před sebe položila kakao a sušenky. Odhodlaně jsem se pustila do práce. V tom jsem si vzpomněla, že už dávno se těším na čtení tvé nové knihy. Tak jsem si na chvíli udělala přestávku, otevřela jsem ji a začetla se. Už je téměř půlnoc a sušenky tady pořád leží neotevřené. Já se totiž tak začetla, že jsem najednou přestala mít hladDostala jsem totiž něco jiného. Energii, kterou dost často hledám v noci v jídle. A dostala jsem jí mnohem více, než získávám ze svých nočních útoků na ledničku. Navíc jsem měla pocit, že nečtu žádnou e-knihu, ale že spolu sedíme u kafe. E-kniha není jen o hubnutí, je o přístupu k životu. Je až fascinující jak je vše v našem životě navzájem propojené. Věnuji se dětskému spánku a je zajímavé, že některé věci, které popisuješ, se dají využít i ke klidnějšímu spánku celé rodiny. Šťastná a spokojená maminka dokáže neskutečné věci i se svým okolím. A pozitivní přístup je to, co ke klidnému spaní potřebuje nejen každé dítě, ale i my dospělí. Doporučila bych tuto e-knihu všem maminkám. Zasloužíme si to.” Lenka Medvecová Tinková - www.prosimspinkej.cz

 

CHCI OBJEDNAT

REFERENCE

Název e-booku “Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu” je naprosto geniální, trefný, zkrátka čím víc nad foto kristynaním přemýšlíte, tím víc souhlasně přikyvujete:) Po přečtení celé e-knížky (cca 2 hodiny úžasného čtení a času jen a jen pro mě!!!:) jsem měla doslova chuť obejmout celé své tělo a vyvěsit si snad všechny stránky e-booku do své pracovny! Nejen, že je celá kniha psaná Edit osobitým humorem, který si vás ihned získá a opravdu již při samotném čtení řádně procvičíte své břišní svaly…:), ale je také průvodcem, jak se opravdu ponořit do sebe sama a KONEČNĚ zjistit, “JAK NA TO”!

Není to klasická knížka o hubnutí s rozepsaným super zdravým a výživným jídelníčkem, který, když budete DRŽET, tak se možná přiblížíte k tomu, co je vaším cílem. Je to něco mnohem víc, co když pochopíte a přijmete, tak jste VYHRÁLI! Já se tou cestou vítězství právě učím procházet a je to PARÁDA!!!:)

Ing. Kristýna Urbanová, maminka Maxíka a Beníka     

 

CHCI OBJEDNAT

REFERENCE

Milá Edito, tenhle e-book je prostě super! Čte se jedním dechem! Celou dobu jsem měla pocit, že je to spíše rozhovor, Lucie Lebduškovákdy si spolu prostě jen tak přátelsky povídáme. Úplně jsem Tě cítila vedle sebe :-). Ebook je psaný s láskou a vášní, z každé stránky srší Tvoje nadšení a je vidět, že je psaný od srdíčka a nejsou to nějaké naučené fráze. Je plný osobních prožitků, což člověka úplně maximálně vtáhne a už ho nepustí.

Je v něm spousta prostoru k zamyšlení a myslím, že na mnoha místech nutí člověka „chytnout se za zadek“ (tak se to u nás na Moravě vždycky říkalo) a zamyslet se, co a jak vlastně chce. Nemyslím, že je jen o hubnutí, je o životě celkově. Člověku dodá odvahu, energii a odhodlání začít dělat věci jinak, s láskou a respektem k sobě sama. Rozhodně doporučuji k přečtení! Je to skvělý pomocník.

P.S. Edi, je to fakt super, prostě jsi to celá Ty! Asi už se opakuji, ale mám z něj takovou radost, že se to sem ani nevejde! 

PhDr. Lucie Lebdušková

*** 

Cena 128Kč

 *** 

měsíčně kupuje desítky maminek

CHCI OBJEDNAT

REFERENCE

Kolem Edity ebooku o hubnutí jsem kroužila hned od začátku jeho zveřejnění. Jen jsem si říkala, že se mi nechce dávat skoro 700kč. Pak Edit změnila cenu na suprových 48kč – no nekupte to.Mirka Vošická
Musím říct, že jsem se tak těšila, až mi přijde na email. Edita je naprosto úžasná a umí každého naprosto strhnout snad úplně pro všechno. Je to tak pozitivní člověk, což se málo vidí.
Při čtení Edity knížky jsem se moc nasmála. Její styl humoru je prostě skvělý. Její poznatky a informace zde jsou přínosné úplně pro každého a myslím si, že spousta z nás se v těch řádcích poznává.

No prostě – nebudu tady pět chválu, jaká je Edita úžasná.
Editu jsem poznala v začátcích Strolleringu a od té doby ji sleduji na netu. Její neutuchající energie  a pozitivita je nakažlivá i přes net. Natož, když si pustím její video.
Edita je pro mě hodně inspirující žena.
Edit, ať se ti daří

Miroslava Vošická
majitelka společnosti FITNESSIE s.r.o.
miroslava.vosicka@trener-fitness.cz

 

CHCI OBJEDNAT

REFERENCE

E-book jsem zhltla jedním dechem. (Budu se k tomu muset ještě vrátit, abych pečlivě
 nastudovala všechny podrobnosti.) Zrovna jsem dělala pořádek v šatně s tím, že polovinu oblečení odešlu naSnímek obrazovky 2016-01-03 v 13.26.19 charitu, protože je pro moji rozkydlou postavu nevhodné. Tak jsem to přehodnotila a skoro všechno jsem tam nechala. Momentálně vlastně nic nového nepotřebuju, není důvod, abych schovávala špeky v obrovských širokých halenách. Už teď můžu sebevědomě mezi lidi, a když budu svému tělu láskyplně naslouchat, bude ještě výstavnější. 

A slibuju Ti, mé milé tělíčko, že se příští rok vejdeš do těch úžasných kraťasů, které už dlouho nečinně odpočívají. Nevím, co se to děje, ale jak se v poslední době zamýšlím nad tím, jaký mám hlad, stačí mi mnohem menší porce jídla. Dávám si na talíř stejnou porci jako svému dítěti. Normálně jsem snědla porci jak pro chlapa a ještě jsem hledala, čím bych to zajedla. Taky jsem si opravdu vychutnala krásný křupavý bílý moučný rohlík, ale kupodivu jsem si dala jen jeden, včera dokonce jen půlku. Jindy bych hravě zvládla čtyři. Moc děkuju za všechny myšlenky, které jsi pro nás sepsala. Já je jdu uvádět do praxe.

Mgr. Lenka Filipovská, učitelka  

CHCI OBJEDNAT

REFERENCE

„Měla jsem tu čest přečíst si Edity e-book o hubnutí skrze sebelásku a musím říct, že e-book hubnutíhluboce smekám. Pokud Editu znáte, velmi dobře víte, že umí skvěle vyprávět s ironií a humorem jí vlastními a velmi nakažlivými. Vůbec jsem ale netušila, i když už hoooodně dlouho (vlastně co se známe) o nějakém psaní mluvila, že bude umět takhle skvěle i psát. Tento ebook dám určitě včas přečíst i své dnes teprve měsíční dceři, nebo jí ho pravděpodobně budu ještě dřív číst před spaním místo pohádek (neboj, Edi, domluvíme se na úrocích z počtu přečtení:))).

Zkrátka čtení ebooku je zážitek nejen z hlediska čtenářského, ale také obsahového. Myslím, že tohle je přesně to, co všechny v každém věku hledáme. Mně osobně – čerstvé mamince po císařském řezu s povislým bříškem, které 9 měsíců bez mého většího přičinění rostlo a rostlo a teď ne a ne splasknout:) – přečtení dalo víru, naději, ale také návod na to, jak v sobě probudit ženskost a naprogramovat se na hubnutí. Díky, Edi, a těším se na další ebooky o tématech, která hýbou (ženským) světem :o)“

Mgr. Linda Pohorská, Content & Delivery Manager, kouč

 

CHCI OBJEDNAT 

REFERENCE
 
 • “Na knížku od Edity čekám již opravdu dlouho, to čekání ale stálo to za to. Edi e-book jsem doslova zhltla na posezení, Edity pohled na hubnutí je naprosto unikátní a nedovedu si představit lepšího průvodce na cestě za vysněným tělem. Vřele doporučuji a věřím, že by ji měla mít každá z nás ve své knihovničce. Edííí…děkuju.” Pavla Cullen
 • “Vytiskla jsem chci si e-knihu přečíst ještě párkrát. Taky ti lidi říkají, že to není jen na jedno čtení?
  Cokoliv bude novýho dej mi vědět.” Diana Michel
 • “Knihu jsem zhltla na jeden nádech, fakt nádhera. A u 5. patra, uzel C, jsem si poplakala, také mě tam poslali. Fakt krásné a užitečné čtení plné energie, důležité věty jsem si nalepila na strategická místa a rozhodla jsem se tím vším řídit. Takže jsem nadšená a jsem ráda, že jsem si eknihu pořídila. Měj se krásně, přeji ti zdar ve tvém počínání.” Věra Jilemnická

 • “Dobrý den, Editko, děkuji moc za Váš e-book… dva dny jsem s přestávkami četla. To je TAKOVÝ MAZEC, ty informace a otázky na tělo a do hloubky duše, že jsem hned myslím v první kapitole brečela jak želva, když se mi spojily některé věci. Já o nich samozřejmě věděla a i o nich mluvila s kamarádkama, ale prostě to prozření bylo neskutečné… 
  Letos mi bude 53 let a opravdu hodně jsem na sobě musela pracovat… od nějakých 15 let jsem držela pořád nějakou dietu, až jsem se dopracovala k dnešním asi 118 kilům živé váhy……a o sebevědomí ani nemluvím, my všechny tři její děti máme s tím celý život….výzvu Emotikona smile ) 
  A jak jsem to tak měla s tím (ne)opečováváním sama sebe, tak posledních pár let pracuju na svém podnikání a ukazuju ženám, jak jsou krásné a učím je mít se ráda. Myslím, že až do včera jsem se tak trochu rozcházela sama se sebou v tomto směru a od včera se chválím a oceňuji a usmívám se na sebe do všech zrcadel. Vlastně od pondělka, takže jsem začala v pondělí a současně ve středu :-)) Emotikona smile Pokud budete na Dni, kdy se budu mít ráda, moc ráda bych Vás poznala osobně. Pouštím si Vaše videa, prostě Vás žeru a děkuji děkuji děkuji.” Helena K.
 • Dobrý večer Edito, právě jsem dočetla Váš E-book a přestože netrpím nadváhou a objednala jsem si ho ze zvědavosti musím říct, že jsem nadšená! Všechno o čem píšete se dá aplikovat na kteroukoliv část života nejen na potíže s váhou…..Těch myšlenek bylo tolik, že jsem to četla na dvakrát!:)))) Díky i za motivační karty, člověk ví, co by měl a chtěl, ale v běhu dne snadno zapomíná, na to co pomáhá a pro mě je vždycky fajn, když mě něco nakopne ve stylu” mysli pozitivně, řekni si za co jsi vděčná, vyber si jak se budeš cítit, je to pro mě pomůcka k zastavení a uvědomění…. Mějte se moc krásně a tvořte dál !!! Nashle Marťa Fialová z Brna 

 • “Taaak a mám to precteneeee no chvíli jsem si říkala sakra chci ještě víc a víc. … No a proč já se pořad o něco snažím, pro koho? Možná že se v tomhle fakt necitim ale budu to muset přijmout a už nemluvit o svém těle takhle hnusně!!!! No každopádně moc dekuju že něco takového je. Diky!” P. Chmelíková, Chrudim 
 • “Moc děkuji za váš příklad, který mě motivoval. Nejprve e-book, která jsem si stáhla a který mi pomohl začít se na sebe dívat jinak. A výzva, která mě tedy posunula o strašný kus dále. Nikdy jsem nezahálela a se třemi dětmi to ani nejde, ale konečně se umím věnovat sama sobě pravidelně a hlavně začínám se vidět jinak.
  Pomalu začínám vidět krásnou, šikovnou a schopnou maminku tří úžasných dětí, a to je pro mě naprosto převratné. Moc děkuji za vše.”
  Barča
Vykašlete se na pondělí, začněte ve středu! od autorky programu Strollering® - Mateřská v Pohybu
 

bez pozadi

Edita Berková